Wypadek uszkodzony tył - co dalej

Na tym forum możecie pisać dosłownie na każdy temat, o wszystkim co nie koniecznie jest związane z "Coupe".

Postprzez rafaello007 29 gru 2017, 00:45

Cześć Wam,

Miałem ostatnio nieprzyjemną przygodę, poślizg na autostradzie, w moim HC jest uszkodzony tył. Niestety w ostatnich miesiącach sporo zainwestowałem w to auto, więc nie mam w tym momencie funduszy na naprawę.

Chciałbym Was spytać, jakie są w tym momencie opcje co do tego auta. Remont nie wchodzi w grę (wyceniony na około 4000 zł). Lepiej go wyrejestrować czy sprzedać na części? Jaka jest orientacyjna rynkowa wartość takiego pojazdu?

Poza szkodą stan jest bardzo dobry, nowe sprzęgło, sprawna instalacja gazowa BRC po przeglądzie, Hyundai Coupe 2.0 z 2003 roku, przebieg 225 tys km, półroczne nowe alufelgi alutec grip polar i opony wielosezonowe imperial ecodriver, przegląd i OC ważne jeszcze pół roku, nowe sprzęgło założone w maju b.r, wnętrze oklejone wzorem w strukturze carbon.

Będę wdzięczny za wskazówki.
Pozdrawiam,
Rafał
Samochód: HC GK F/L2 2.0 16V (2003)
rafaello007

Postprzez vojager 6 lip 2018, 22:14

I co w końcu zrobiłeś? Ja bym się chyba zdecydował jednak na naprawę... Szkoda, że nie miałeś AC, wtedy byś z ubezpieczenia mógł naprawić, bezgotówkowo choćby w http://www.zgloszenie-szkody.waw.pl/
Samochód: HC GK F/L 2.0 16V (2004)
vojager

Powrót do Ogólne